Age of Wonders III: Złota Edycja już w listopadzie

 

Techland Wydawnictwo dzisiaj poinformowało, że jedna z najlepszych strategii 2014 roku, Age of Wonders III jeszcze w listopadzie doczeka się specjalnej wersji – Złotej Edycji. Wydanie to pojawi się wyłącznie na polskim rynku, w limitowanym nakładzie. Na koneserów turowych strategii 4X czeka ogromna ilość dodatkowej zawartości, której nie miało wydanie premierowe.

Age of Wonders III to jedna z najciekawszych gier strategicznych ostatnich lat, z domieszką elementów RPG i taktycznie rozgrywanymi bitwami. Age of Wonders III: Złota Edycja zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.

                                            Hama uRage 3w1 – zestaw dla gracza

Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki, bardzo istotnie rozbudowując grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nizołki budujące własne imperium, Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.

Age of Wonders III Zlota Edycja - box 2D

ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:

  • Gra Age of Wonders III
  • DLC Golden Realms
  • DLC Eternal Lords
  • DLC Smoczy Tron
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa

Age of Wonders III: Złota Edycja będzie wydana przez Techland w dniu 20 listopada 2015 roku, w wersji na PC w cenie 119,90 zł, w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa).

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1879 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl