ADATA UV210. Pendrive łączący elegancję i wytrzymałość

 

Firma ADATA zaprezentowała nowy pendrive UV210. Model jest połączeniem wydajnych pamięci flash z wodoodporną i wyjątkowo wytrzymałą, metalową obudową.

006_ADATA_UV210

ADATA USB Flash Drive UV210 sprawdzi się zarówno na biznesowym spotkaniu, jak i podczas nawet najbardziej wymagającej pracy w trudnym terenie. Ma elegancką metalową obudowę z atrakcyjnym wykończeniem oraz gładkimi krawędziami. Została ona wykonana z jednego kawałka stopu cynku, co gwarantuje jej bardzo wysoką wytrzymałość na nacisk i przypadkowy upadek.

002_ADATA_UV210

Pendrive ADATA UV210 dzięki wykorzystaniu procesu produkcji COB (Chip-On-Board) jest, mimo braku zatyczki, kurzo- i wodoodporny, a przy tym niezwykle kompaktowy. Ciekawie ukształtowany otwór w obudowie ułatwia przymocowanie pamięci do smyczy, kluczy lub nawet naszyjnika.
003_ADATA_UV210

WD Black, WD Blue, WD Red i WD Purple – jaki dysk wybrać?

005_ADATA_UV210

Każdy użytkownik pendrive’a UV210 może za darmo pobrać oprogramowanie UFDtoGO oraz OStoGO, pozwalające jeszcze lepiej wykorzystać jego możliwości. Pierwszy z dwóch programów to zbiór narzędzi przydatnych dla osób często pracujących poza biurem. Wśród nich znajdują się moduły umożliwiające szybką synchronizację ustawień i zakładek przeglądarki, skopiowanie zawartości wybranych folderów za pomocą jednego kliknięcia czy też lokalne przechowywanie poczty. Natomiast OStoGO to program, który ułatwi i przyspieszy proces instalowania systemu operacyjnego z pamięci flash. Pozwala on na wykorzystanie UV210 w roli nośnika instalacyjnego USB dla systemu Windows.

004_ADATA_UV210

ADATA UV210 jest dostępny w Polsce w kolorze metalicznym (Sandblasted). Pendrive waży zaledwie 6 g, a jego wymiary to: 39 x 12,2 x 4,5 mm. Można go nabyć w czterech wersjach pojemnościowych, w cenach sugerowanych: 8 GB za 14,90 zł, 16 GB za 19,90 zł, 32 GB za 34,90 zł oraz 64 GB za 69 zł. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją producenta.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 1882 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
 • Szypo

  można gdzieś go kupić? 😉

 • Szypo

  Produkt, które nie da się kupić, nawet po 2 tygodniach od publikacji artykułu :)

 • Kacper Borawski

  To czy produkt jest dostępny, czy nie, nie jest zależne od nas. My tylko przekazujemy informacje prasowe o tym produkcie.

  • Szypo

   To warto żeby te informacje były rzetelne, jak nie jest to zależne to po co pisać że “ADATA UV210 jest dostępny w Polsce w kolorze metalicznym” 😉